Ohlédnutí za školním rokem 22/23

vedoucí

Dne 16. 6. 2023 jsme měli poslední schůzku tohoto školního roku, která se nesla ve znamení dárků, obchůdků, odměn za úspěchy a poděkování, ale nechyběli ani hry nebo video plné vzpomínek na všechno, co jsme tento rok prožili.

Tak si pojďme trochu zavzpomínat i tady. Jak jsme prožili tento rok?

Všechno to začalo první schůzkou, která proběhla 16. září 2022. Zde jsme přivítali nejen staré otrkané členy, ale také nové návštěvníky, kteří se v budoucnu stali novými členy. Naše hlídka se tak zas o kousek rozrostla, za což jsme moc rádi. Proběhlo pár schůzek a už tady byla první kmenová říjnová víkendovka, na které jsme se v kmenech mohli lépe poznat, užít si srandu i se něco nového naučit. V říjnu také proběhla krajská akce pro nejstarší Expedition Rangers – Dlouhá noc.

O pár schůzek později jsme tu měli další víkendovku. Tentokrát celohlídkovou akci, na kterou jsme pozvali naše kamarády z 18. ph Royal Rangers Brno. I tuto listopadovou akci jsme si moc užili.

Těsně před Vánoci nás pak čekal vánoční výlet a přespávačka na téma Narnie, kde nás kromě kamarádů a dalších zážitků čekali i vánoční dárečky.

Další akce nás pak čekali v únoru, a to rovnou dvě, pro kategorie Adventure a Expedition Rangers. První akcí byl RoyalFest, celostátní royalovský křesťanský festival, na který se do ValMezu sjeli i ostatní hlídky a poté Scotland Yard, akce, na kterou jsme pozvali dorost z CB v Čelákovicích.

Ani ne za měsíc jsme pak měli druhou celohlídkovou akci – Popelku. Tato víkendovka se nesla ve znamení pohádky, sněhu, her i nově navázaných přátelství.

V dubnu nás zas čekaly druhé kmenové akce, každý kmen se vydal na jiné místo a prožil jiné dobrodružství, které vedlo ke stmelení jednotlivých kmenů.

V květnu určitě nesmíme zapomenout na Ringoturnaj, největší royalovskou akci v ČR, na které nás kromě ringa čekali i různé doprovodné a duchovní programy.

V červnu prožili ještě Expedition Rangers svoji poslední kmenovku a pak už jen poslední schůzka a uvidíme se až další rok? Kdepak! Nyní se můžeme těšit na předtáborový puťák Adventure Rangers a potom hlavně na tábor! A že máme na co, tak už se těšíme, až se tam uvidíme.

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás