Ringoturnaj 2023

vedoucí

Ringoturnaj je celostátním setkáním všech hlídek Royal Rangers. Probíhá zde turnaj v ringu, spousta doprovodných programů, večerní programy a setkání s royalisty z celé republiky. Více informací o akci naleznete na stránkách ringoturnaje: https://www.ringoturnaj.cz/

Tento rok se ringoturnaj konal v termínu 4. – 8. 5. 2023. Bylo to tedy pět dnů nabitých programem, hraním ringa, soutěžením, novými zážitky, ale i novými zkušenostmi, duchovními programy a také seznámeními nebo znovushledáními s ostatními hlídkami.

Doprovodné programy byly různorodé, od lanových aktivit, po lodičky, deskovky nebo různé vyrábění.

Kromě nich nás samozřejmě čekal hlavní turnaj v ringu a také soutěž Ranger roku, kde závodníci soutěží v pěti disciplínách: zapalování ohně, uzlování, biblické znalosti, štafetový běh a stavba stanu. V této disciplíně jsme měli dva týmy, jeden za Adventure Rangers a jeden za Expedition Rangers. Oba dva týmy měly dobré výsledky, nakonec se ale titul Rangera roku podařilo získat pouze týmu Expediton Rangers ve složení Jan Havlík, Anežka Marková, Jan Kopeček. Umístili se na krásném třetím místě a navázali tak na úspěch Jirky, Dády a Hanky z roku 2019.

V turnaji v ringu jsme měli několik týmů, které všechny velmi bojovali o umístění, nakonec se ale podařilo umístit pouze týmu v kategorii Ranger Kids. Jednalo se o tým složený z 35. ph RR Praha, 34. ph RR Nymburk a 24. ph RR Brno. Tento tým se umístil na prvním místě! Za naši hlídku zde hrál Jan Šuch a stal se tak naším nejúspěšnějším hráčem roku 2023.

Dále nás každý večer čekali duchovní programy a užívali jsme si společný čas. Celá akce se povedla a doufáme, že nás za rok pojede ještě více a podaří se nám sestavit celé týmy i v mladších kategoriích. Tak zase za rok!

FOTOGRAFIE Z RINGOTURNAJE

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás