Scotland Yard

vedoucí

Pohybovali jste se v pátek 24. února v okolí Kokosu v Nymburce? Všimli jste si něčeho neobvyklého? My ano! A to na historicky první společné akci, kde naši Adventure Rangers a Expedition Rangers spojili své síly s dorostem v Čelákovicích.

Jak to všechno začalo? Nejdříve jsme se trochu více seznámili v rámci večeře a společných her v týmech. Nedlouho poté za námi přišla speciální návštěva. Samotný Sherlock Holmes, známý detektiv, který se dozvěděl o vraždě nedaleko naší policejní stanice. Okamžitě jsme se tam vydali a od forenzního analytika na místě činu zjistili, že šlo o vraždu prostitutky a že to vypadá na Jacka Rozparovače.

Takovou zprávu jsme samozřejmě nemohli jen tak nechat být, a tak jsme šli vyslechnout svědky, kteří tvrdili, že Jacka určitě viděli ráno v autobuse. Podle nich jsme se tedy vydali po trasách nymburské integrované dopravy. Museli jsme se rozdělit, protože jsme přesně nevěděli, kde se Jack nachází.

Nakonec jsme se všichni sešli na jednom místě, kde jsme nalezli vzkaz od Jacka Rozparovače. Tomu byste nevěřili, celou dobu nás vodil za nos. Zatímco jsme po něm pátrali, vydal se on do sídla Sherlocka a nastražil tam na něj past. Utíkali jsme proto co nejrychleji zpět a pomocí zapeklité šifry jsme Sherlocka osvobodili. Poté už nezbývalo než zatknout Jacka a jít spát.

Další den ráno jsme měli výbornou snídani a vyslechli skvělé slovíčko od Dády. Celou akci jsme si moc užili a doufáme, že se zas někdy s kamarády z Čelákovic uvidíme.

FOTOGALERIE: https://eu.zonerama.com/34phrr/Album/9482696

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás