Život v Goldenville – tábor 2023

Bety

Prázdniny se nám už pomalu blíží a s nimi i náš letní tábor. Letos se od 15. do 22. července 2023 přesuneme do městečka Goldenville na tábořiště u Bechyně.

Tábor je otevřený pro členy i nečleny hlídky ve věku 6-15 let. Každý den nás čekají hry v týmech, výborné jídlo, písničky, táborák a spoustu zábavy. Cena tábora je pro členy 2000 Kč a pro ostatní 2200 Kč. V ceně je zahrnuto jídlo pětkrát denně, ubytování v podsadových stanech a každý účastník si také odveze táborové tričko.

Kapacita tábora (50 dětí) je již naplněna. Pokud se nacházíte v situaci, že byste s námi na tábor rádi jeli, je nám to líto, ale již nemůžeme další účastníky na tábor přijmout. Moc rádi vás ale uvidíme na schůzkách či víkendových akcích! Neváhejte se podívat tyto webové stránky, jaké další akce nás tento školní rok čekají. Speciálně bychom vás chtěli pozvat na předtáborový puťák pro věkovou kategorii Adventure Rangers, který již tradičně probíhá vždy pár dní před táborem.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu (34ph@royalrangers.cz) nebo na telefonním čísle: 603 800 891 (Karel Marek, hlavní vedoucí tábora).

Přihlášku na tábor naleznete zde: Přihláška 2023
Seznam věcí na tábor naleznete zde: Seznam věcí 2023
Zdravotní formuláře, které je třeba odevzdat při odjezdu naleznete zde: Zdravotní formuláře 2023

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás