Výlet

Nepatříme noci ani temnotě: Předtáborový puťák Adventure Rangers

Jen ten, kdo se odváží jít dál než ostatní, se dozví, jak daleko může doopravdy jít.

I letos pořádáme předtáborový puťák pro věkovou kategorii Adventure rangers (11 – 14 let – věk na plakátku neplatí, věková hranice je posunutá). Začíná ve středu 12. 7. a končí začátkem tábora v sobotu 15. 7. 2023 (účastníci dorazí přímo na tábořiště). Na puťák sice navazuje tábor, nicméně je určitě možné se zúčastnit, i pokud nejste účastníky tábora a mimo jiné si tak třeba aspoň na chvíli užít společný čas na skvělé akci, pokud jste se na tábor již nedostali. 

Puťákovci zažijí pár dobrodružných dní, kdy budou chodit s veškerým svým vybavením na zádech, spát pod širákem a vařit v přírodě. Nepřízeň počasí a podobné patálie jim možná připraví velmi silné zážitky a jistě pomůžou stmelení skupiny ještě před začátkem tábora. Na Adventure Rangers se už těší Eliška Plaňanská (bývalá dlouholetá vedoucí v naší přední hlídce). 

Přihlášeným přijde ještě podrobná instruktáž o tom, co si vzít s sebou a jak se zabalit. Pro více informací nebo pokud váháte, zda své dítě na akci poslat, se na nás (34ph@royalrangers.cz) nebojte obrátit (nebo přímo na Elišku Plaňanskou – 702 096 610).

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk

vždy v pátek

od 16 do 18 h

Scházíme se s dětmi ve věku od 5 do 15 let.

Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.