Zimní dovolená – vánoční přespávačka 2023

Jan Kopeček

Jako každý rok jsme si užili vánoční přespávačku. Ta i tento rok navazovala na vánoční schůzku. Vše to začalo 15.12. v 18:30 na adrese Komenského 1254, Nymburk. Na schůzku každý z nás přinesl dárek pro ostatní, někteří z nás ho dokonce sami vyrobili. Na konci schůzky nás čekalo zpívání při prskání prskavek.

Na začátku přespávačky jsme jako dárek od strejdy dostali letenky do Paříže. Také jsme se seznámili s jeho synem Kevinem. Při následujících hrách jsme ale strejdu probudili a tak jsme za trest spali v modlitebně.

Bohužel jsme další den ráno zjistili, že na nás vedoucí zapomněli! Strejda a vedoucí odjeli do Paříže bez nás! Naštěstí s námi zůstal Kevin. Ráno jsme odhalili plán dvou zlodějů, kteří se nás chystali vykrást. Tak jsme se vydali na dlouhou cestu, abychom získali pasti, které jsme poté nastražili. Naše přípravy byly úspěšné. Zloději byli zatčeni a my jsme ubránili Kevinův domov. Nakonec se i vedoucí vrátili.

Fotky najdete jako vždy na zoneramě: https://eu.zonerama.com/34phrr/Album/10832632

Níže najdete přihlášku.

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás