Víkendovka

Předtáborový puťák AR 2024

7. 7. 2024

10. 7. 2024

Česká republika

Dobrodružství musí být!

Jako již tradičně i letos pořádáme předtáborový puťák pro děti od 12 let (kategorie Adventure Rangers). Začíná v neděli 7. 7. a končí začátkem tábora ve středu 10. 7. (účastníci dorazí přímo na tábořiště). 

Puťákovci zažijí pár dobrodružných dní, kdy budou chodit s veškerým svým vybavením na zádech, spát pod širákem a vařit v přírodě. Nepřízeň počasí a podobné patálie jim možná připraví velmi silné zážitky a jistě pomůžou stmelení skupiny ještě před začátkem tábora. Na účastníky se už těší Eliška Plaňanská (bývalá dlouholetá vedoucí v naší přední hlídce). 

Pod tímto textem najdete přihlášku. Přihlášeným přijde ještě podrobná instruktáž o tom, co si vzít s sebou a jak se zabalit. Pro více informací nebo pokud váháte, zda své dítě na akci poslat, se na nás nebojte obrátit (nebo přímo na Elišku Plaňanskou, 702 096 610). Přihlášku odevzdejte osobně do pátku 14. června 2024 Míše Markové nebo zašlete mailem na 34ph@royalrangers.cz. Těšíme se na vás!

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás