Výlet za dobrodružstvím 16. 11. 2019

vedoucí

Po tom, co v pátek skončilo Listopadování, jsme na naší základně zůstali a přespali tu do dalšího dne. Hned ráno odjížděli Adventure spolu s Expedition na výlet, který byl podle všech zúčastněných skvělý. Během výletu hráli hru, při které postupně zjišťovali, kdo patří do jejich týmu.

Ta hra vypadala moc zajímavě a když mi o ní vyprávěli, tak byli všichni nadšení. Zkráceně šlo o to, že každý dostal papírek, kde měl napsáno, jak se jmenuje a jaké jsou jeho vlastnosti a zároveň dostal papírek, na kterém měl napsáno, komu má jak ubrat život. Vyhrál ten tým, který měl na konci hry více životů.

My jsme se však spolu s mladšími Ranger Kids rozhodli zůstat v budově a zahrát si společně deskovky. V tom nás ale uprostřed her přerušila Jitka, která přiběhla s tím, že našla na schodech nějaký dopis! Říkala, že neví, kde se tam vzal, ale že je adresován nám. Rychle jsme tedy roztrhli obálku a našli jsme tam mapu spolu s dopisem od záchranného střediska Huslík. Prosili nás o pomoc, že jim utekli nějaká zvířata a potřebovali by je najít. Ani chvíli jsme neváhali, rychle jsme si sbalili a vydali se na vlak do Poděbrad, kde nás údajně měla čekat nějaká spojka, která nám řekne více informací.

Naše spojka se sice trochu opozdila, nicméně nakonec jsme ji přecejen potkali, a tak jsme se mohli pustit do hledání zvířat. Postupovali jsme podle stop, které zde zvířata naštěstí nechala zřetelně, a tak se nám nakonec podařilo najít všech 15 zvířat. Mezi nimi byl například kanec nebo srna. Všechny zvířata jsme pak ukázali lidem v Huslíku a oni nám poděkovali a dali nám odměnu. Největší odměnou však byla možnost podívat se na všechny zvířata, které v Huslíku měli. Jen vydra a jezevec se nám nechtěli ukázat.

Z Huslíku už nám pak stačilo sledovat zelenou turistickou značku, abychom se dostali zpět na nádraží. Když jsme dojeli do Nymburka, Expedition a Adventure už tu na nás čekali. Kids a Adventure už si pak odešli odpočinout domů a Expedition spolu s vedoucími zde zůstali. Hráli jsme týmové a deskové hry a dívali se na film. Další den ráno jsme tu ještě zůstali na bohoslužbu a následně odešli domů.

Výlet Adventure a Expedition

Výlet Kids

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás