Vlak naděje – letní tábor 2021

vedoucí

Před námi je další letní tábor, tentokrát od 10. do 17. července 2021, se záhadným názvem Vlak naděje. Možná vám něco víc o tématu prozradí náš plakátek, abyste se ale dozvěděli vše a také si užili spoustu soutěží, her, programů a zábavy, musíte se na tábor vypravit s námi 🙂

Tábor bude na tábořišti u Bechyně. Cena tábora pro členy hlídky je 1700 Kč a pro ostatní 1900 Kč. Budeme moc rádi pokud pojedete, k pokud nejste členy naší hlídky. V ceně je zahrnuto jídlo pětkrát denně i ubytování v podsadových stanech, každý účastník si též odveze táborové tričko. Tábor je otevřený pro děti od 6 do 15 let, každý den nás čeká velká hra v týmech, výborné jídlo, táborák, písně, zábava a mnoho dalšího. Přihlašovat se můžete do vyčerpání kapacity (40 dětí) a to vyplněním přihlášky a odevzdáním buď osobně do rukou Elišky Plaňanské nebo zasláním na mail: eplananska@gmail.com nebo na mail 34ph@royalrangers.cz. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu (eplananska@gmail.com) nebo na telefonním čísle: 702 096 610 (Eliška Plaňanská).

Testování v roce 2021. Pokud se podmínky ještě nezmění děti s námi mohou jet, pouze pokud splní jednu z následujících podmínek:

– budou mít negativní antigenní test mladší 72h.
– negativní PCR test ne starší než 7 dnů
– prodělané onemocnění Covid ve lhůtě 180 dnů
– nejméně 22 dnů po 1. dávce očkování
– potvrzení od zaměstnavatele či ze školy, že je osoba testována s negativním výsledkem
– čestné prohlášení rodičů, že je dítě testováno ve škole.
Pokud by byl problém toto zajistit (dítě se předtím účastní jiného tábora apod.), dejte vědět, určitě přijdeme na způsob jak to vyřešit.

Odjezd na tábor. Letos jedeme na tábor vlakem. Sraz bude v Nymburce v 9:00 hodin před budovou KS (Komenského 1254, Nymburk). Věci dětí povezeme zvlášť autem. Proto prosím zabalte děti tak, ať mají do vlaku batůžek s obědem a svačinou, pitím, pláštěnkou, pokrývkou hlavy a respirátor. Pokud nejste z okolí Nymburka, ozvěte se prosím, lze dohodnout srazy v Praze (v 10:50) na hlavním nádraží a v Bechyni (v 13:45) před nádražím.

Další informace zde budeme postupně doplňovat, případně Vás pro přihlášení Vašeho dítěte budeme informovat pomocí mailů.

Pokud nás ještě neznáte, určitě si o tom, kdo jsme, můžete přečíst více informací tady na našich webových stránkách, případně zde najdete krátké zprávy spolu s fotografiemi z posledních dvou táborů: Tábor 2019, Tábor 2020

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR
PLAKÁT NA TÁBOR

ZDRAVOTNÍ FORMULÁŘE
SEZNAM VĚCÍ

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás