Vánoce v hlídce 14.-15. 12.

vedoucí

Letos jsme stejně jako minulý rok měli vánoční přespávačku. Začali jsme společnými hrami uvnitř, a pak nám byla představena hra po týmech, která probíhala ve městě. Měli jsme splnit co nejvíce úkolů za co nejkratší dobu. Úkolů bylo spoustu, nejvíc jsme se nasmáli, když jsme měli kolemjoucímu zazpívat písničku nebo když jsme dělali deset dřepů na náměstí.

Když jsme dorazili zpátky do budovy, čekala nás večeře a následně jsme se přesunuli nahoru, kde nás čekali dárky. Dárky byly různorodé a každý z nás si odnesl jeden. Pak jsme se přesunuli k projektoru, abychom se podívali na vzpomínkové video z našeho prvního tábora.

Následovaly hry holky versus kluci. Bylo to velmi vyrovnané, ale nakonec měly celkové skóre lepší holky, a tak zvítězili. Tím však náš večer neskončil, přesunuli jsme se ven a se zapálenými prskavkami jsme zpívali Narodil se Kristus Pán. Mladší už pak šli spát a starší si ještě povídali, hráli hry nebo tancovali a nakonec se také odebrali do svých spacáčků.

Další den jsme po sobě uklidili a kdo chtěl, zůstal na ranní bohoslužbu v KS Nymburk. Tak jsme zakončili naši činnost v tomto kalendářním roce a moc se těšíme, co nás všechno ještě čeká v průběhu dalších let.

FOTOGRAFIE Z VÍKENDOVKY

 

VIDEO Z PRVNÍHO TÁBORA

VIDEO Z VÁNOČNÍ PŘESPÁVAČKY

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás