Tři schůzky za námi

Bety

V pátek 16. září jsme zahájili letošní školní rok naší první schůzkou. Nejprve jsme se rozdělili do tří kmenů podle věku. Poté jsme se celou schůzku hráli hry a seznamovali se v kmenech. Nejmladší Kids začali také číst příběh o dobrodružství čtyř dětí. Discovery a Adventures se zase setkali s Vojmírem z Velké Moravy, který je bude provázet celý rok. Nakonec jsem si společně zahráli hru Kdo z vedoucích snídal bonboniéru? Vítězný tým pak také jednu bonboniéru obdržel.

Na naší druhé schůzce si Kids nasbírali luční květiny, aby si mohli vytvořit herbáře. Discovery a Adventures se učili zapalovat oheň křesadlem a taky se pochlubili svým novým názvem – Strážci ohně. Expedition také zapracovali nad svým názvem a pokřikem, a pro letošní rok se jmenují Smetáci.

Třetí schůzka byla speciální, protože se do vedení pustili naši nejstarší Expedition. Pro Adventures a Disovery si připravili práci s buzolou a spoustu her a společně s Kids vytvářeli herbáře.

A co budeme dělat dál, se dozvíte na schůzkách. Těšíme se na Vás!

Kids na první schůzce
Kdo z vedoucích snídal bonboniéru?
Strážci ohně zapalují oheň
Expedition na schůzce u Kids
Discovery se učí s buzolou
Herbáře

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás