Temnota 10.-12.11.2017

vedoucí

54. přední hlídka RR Vlašim nás pozvala na společnou víkendovku, a tak jsme v pátek vyrazili vlakem do Pacova. Měli jsme zpoždění, takže nám ujel spoj do Tábora, ale to nám nezkazilo dobrou náladu. Ve vlaku jsme hráli hry a povídali si. Když jsme dorazili do Pacova, tak jsme zpívali a asi v 11 hodin zalezli do spacáčků 🙂

Ráno nás vzbudili a řekli nám, že si máme zavázat oči a dojít dolů na snídani. To jsme všichni zvládli, ale to byl teprve začátek. Když jsme se všichni nějak usadili kolem stolů, tak vedoucí vybrali 3 lidi, kteří si mohli rozvázat oči. Byli zde tedy tři vidoucí, kteří museli obsloužit všechny slepé. Když se všichni najedli, tak jsme si říkali, že už by ta temnota kolem nás mohla skončit. Ale vedoucí měli jiný názor. Rozdělili nás do tří týmů (v každém týmu byl jeden vidoucí) a čekala nás cesta plná potoků, stromů, prudkých kopců a úkolů. Celou cestu se slepí museli spoléhat na vidoucí a vidoucí zas měli velmi těžký úkol, když vedli slepé. Všichni jsme to ale nakonec zvládli a dokonce se nám podařilo poslepu rozdělat oheň.

Když jsme dorazili zpět na základnu mohli si slepí rozvázat oči a při obědě jsme si sdělovali naše zážitky. Zjistilo se, že cestu všichni přežili bez zranění, ačkoliv bylo pár nárazů do stromů. Po obědě bylo spoustu volného času a tak se naše hlídka seznámila se hrou Dory Dobble, při které jsme se moc nasmáli.

Po večeři nám do rukou dali mapu a po dvojicích nás odvezli na neznámé místo, odkud jsme se měli dostat zpět na základnu. Byla tma a pršelo, ale i tak jsme si to užili a bez větších problémů dorazili zpět. Následovalo dlouhé povídaní a samozřejmě Dory Dobble.

Další den jsme si sbalili, rozloučili se a vyrazili domů. Cesta byla bez větších zpoždění, a tak jsme brzy dorazili do Nymburka, kde už víkendovka opravdu skončila.

Fotky z víkendovky si můžete prohlédnout zde

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás