Tábor 2019-Plavba na konec světa

vedoucí

Přijali jsme pozvání krále Kaspiana X., který se s námi rozhodl vydat na lodní výpravu do neprozkoumaných končin Narnie, aby našel sedm ztracených pánů. Naše lodě Sluneční korzár, Rudý rubín, Severní vlk a Letící gryfon doprovázely loď krále Kaspiana Jitřního Poutníka, chránili Jitřního Poutníka před piráty a poskytovaly mu vše, co potřeboval.

Nalodili jsme se v sobotu, plavba byla klidná bez větších potíží. Brzy jsme získali dostatek narnijských denárů na to, abychom si mohli vylepšit své lodě a nakoupit dost jídla. Také jsme se více seznámili s našimi posádkami a těšili se na to, co jsme ještě měli před sebou.

FOTOGRAFIE SOBOTA

V neděli trochu pršelo, nicméně i přes to se nám podařilo vyrobit si vlajku našich lodí a pokřik naší posádky. Odpoledne jsme dorazili na ostrov jménem Galma, kde pro nás guvernér uspořádal turnaj. Soutěžilo se v nejrůznějších disciplínách…

FOTOGRAFIE NEDĚLE

foto

Ráno dalšího dne se na Jitřního Poutníka nalodili Edmund, Lucka a Eustác, a tak byla naše posádka kompletní. Brzy jsme ale připluli na Osamělé ostrovy, kde byli Kaspian, Edmund, Lucka a Eustác  zajati, takže jsme je museli osvobodit. S tímto těžkým úkolem nám však nemohli pomoci nejstarší kluci, kteří se vydali na dlouhou pouť, ze které se vrátili až pozdě odpoledne.

FOTOGRAFIE PONDĚLÍ

Úterní ráno jsme zjistili, že zmizel Eustác, a tak jsme se vypravili po jeho stopách. Cestou jsme zjistili, že za námi přijede král Kaspian a bude jistě hladový, proto bylo naším úkolem nachystat co nejlepší TEPLÉ jídlo. Tento úkol všichni zvládli. Následovně jsme obdrželi dopis od Eustáce, který jsme však museli nejprve rozluštit. V dopise stálo, že se Eustác stal drakem. Poté naše cesta vedla přes řeku Lužnici, kterou jsme všichni přebrodili. Večer jsme se dozvěděli, že je Eustác byl osvobozen Aslanem, takže je opět člověk.

FOTOGRAFIE ÚTERÝ

Ve středu jsme dopluli na neznámý ostrov, kde neviditelné bytosti Ťulpodi přepadli Lucinku a donutili jí, aby šla přečíst kouzlo. V tom jsme jí samozřejmě nemohli nechat, a tak jsme kouzlo šli najít s ní. Nakonec se nám to podařilo a Ťulpodi byli zviditelněni. Pak jsme vypluli a v noci nás přepadli piráti, se kterými jsme si však hravě poradili.

FOTOGRAFIE STŘEDA

Čtvrtek byl plný vody. Nejenže naše lodě dopluly k mrtvé vodě, ale zároveň jsme si užili i etapovku s vodou a vydali se do bazénu.

FOTOGRAFIE ČTVRTEK

V pátek ráno jsme vzali osudy do svých rukou a po ,,vydatné“ snídani jsme se po týmech vypravili na cestu. Po velké bitvě, ve které jsme zvítězili nad piráty, chybělo už jen probudit tři spící lordy. I tento úkol jsme úspěšně splnili a naší odměnou byla velká hostina.

FOTOGRAFIE PÁTEK

 

Další den jsme si užili poslední společné chvíle, sbalili jsme si a odpluli domů.

FOTOGRAFIE SOBOTA 2

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás