Stavění tábora 19. 6. 2020

vedoucí

Na jednodenní stavění tábora se nás letos vydalo jen pět holek a náš bratr velitel, i tak jsme si to ale skvěle užili, hodně se nasmáli a také samozřejmě odvedli spoustu práce, jak jinak 🙂 Do Bechyně jsme jeli autem a vzadu za sebou jsme táhli dvě podivné budky, přičemž jsme celou cestu doufali, že se nezřítí. Ty budky tam nebyly náhodou. Několik týdnů předtím je kluci pilně stavěli a holky pilně natíraly, aby nakonec vznikla kadibouda a Tardis, oboje jsme potřebovali na tábor.

Do Bechyně jsme dorazili v pořádku a kromě nás se sem ještě dostavilo asi 15 Karlových kolegů, kteří nám přijeli pomoct a celé tábořiště posekat. Tráva byla hodně vysoká. Naším prvním úkolem tedy bylo trávu shrabat a odvézt na kolečku na jednu hromadu. Výkony, které některé z nás podávaly při náročném vezení kolečka byly obdivuhodné 🙂

Po zaslouženém obědě jsme se odebraly nahoru do lesa, abychom dodělaly Tardis. Namalovaly jsme tam okénka a vše co bylo potřeba. Při tom jsme si užily spoustu legrace, jelikož jsme měly pouze jeden štětec, a tak nám nezbylo než malovat klacíkama. Nakonec jsme ale vše dodělaly a po tom, co jsme si upekli buřty a pořádně při tom zmokli, jsme unavení, ale plní nových zážitků dojeli domů.

Fotografie najdete zde: https://www.zonerama.com/34phrr/Album/6421984

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás