Školní rok za námi, tábor před námi :-)

vedoucí

V září roku 2020 jsme vstupovali do nového školního roku s nadšením a očekáváním, co nás čeká. Ačkoliv to ze začátku vypadalo, že v nejmladším kmeni Ranger Kids bude jen jedno až dvě děti, tak se k nám spoustu dětí přidalo a my se radovali, že si užijeme hodně legrace. I u starších kmenů se těšili, co všechno zažijeme.

Naplánovali jsme víkendovky a výlety na říjen. Ani jeden se ale neuskutečnil, protože co se nestalo, všechno nám překazilo šíření koronaviru a my stejně jak v březnu 2020 zůstali zavření doma. To nám ale nezabránilo se vidět alespoň přes obrazovky počítačů a ačkoliv to online není ono, pořád můžeme být vděční, že jsme takovou možnost měli. O to víc jsme se ale radovali, když jsme se v prosinci mohli sejít a užít si i vánoční výlet po kmenech s dárečky.

Pak zase zavřeno, online schůzky … no už to byla docela nuda, tak jsme v únoru udělali malou akci, kdy si jeden vedoucí vzal jedno dítě a prošel s ním trasu po Nymburce. Kdybychom mohli být spolu všichni, byla by to větší legrace, ale opatření nám to nedovolila, tak to bylo aspoň příjemné oživení pobytu doma.

Scházet jsme se zas mohli začít v květnu. Bylo veselé se zas vidět a užívat si společný čas. Ranger Kids pokračovali ve své pouti džunglí, Discovery Rangers zas nadále pomáhali Mutombovi se záchranou vesnice a Adventure Rangers si také užívali společný čas.

Stihli jsme také červnové výlety. Kids do Zoo, Discovery po Nymburce a Adventure do Prahy. Teď se moc těšíme na tábor a doufáme, že příští rok budeme více času spolu než u počítačů.

Fotky ze všech akcí tohoto školního roku najdete zde: https://www.zonerama.com/34phrr/819860 a zde: https://www.zonerama.com/34phrr/977083

A tady pár vybraných fotek 🙂

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás