Rychlé šípy – letní tábor 2022

vedoucí

BOHUŽEL MUSÍME OZNÁMIT, ŽE JE KAPACITA TÁBORA NAPLNĚNA A NENÍ JIŽ MOŽNÉ PŘIJÍMAT DALŠÍ ÚČASTNÍKY (pokud byste ale rádi vyzkoušeli, jaké jsou akce s naší hlídkou, určitě vás rádi uvidíme zase v září na schůzkách nebo přes rok na víkendových akcích)

Před námi je jubilejní desátý letní tábor naší hlídky, tentokrát od 16. do 23. července 2022 s tématem Rychlé šípy. Jestli jste o Rychlých šípech nikdy neslyšeli, možná vám něco víc o tématu prozradí náš plakátek.

Tábor bude na tábořišti u Bechyně. Cena tábora pro členy hlídky je 1700 Kč a pro ostatní 1900 Kč. Budeme moc rádi pokud pojedete, i pokud nejste členy naší hlídky. V ceně je zahrnuto jídlo pětkrát denně i ubytování v podsadových stanech, každý účastník si též odveze táborové tričko. Tábor je otevřený pro děti od 6 do 15 let, každý den nás čeká velká hra v týmech, výborné jídlo, táborák, písně, zábava a mnoho dalšího. Přihlašovat se můžete do vyčerpání kapacity (40 dětí) a to vyplněním přihlášky a odevzdáním buď osobně do rukou Elišky Plaňanské nebo zasláním na mail 34ph@royalrangers.cz. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu (34ph@royalrangers.cz) nebo na telefonním čísle: 702 096 610 (Eliška Plaňanská).

Odjezd na tábor v sobotu 16.7.2022
Letos jedeme na tábor vlakem. Sraz bude v Nymburce v 9:00 hodin před budovou KS (Komenského 1254, Nymburk). Věci dětí povezeme zvlášť autem. Proto prosím zabalte děti tak, ať mají do vlaku batůžek s obědem a svačinou, pitím, pláštěnkou a pokrývkou hlavy. Pokud nejste z okolí Nymburka, ozvěte se prosím, lze děti předat v Praze (v 10:50) na hlavním nádraží nebo v Bechyni (v 13:45) před nádražím.

Zdravotní formuláře, které je nutné vyplněné odevzdat při odjezdu dětí na tábor, jsou: Zdravotní karta dítěte, Prohlášení o bezinfekčnosti, které nesmí být starší než jeden den před nástupem na tábor a Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k zúčastnění na zotavovací akci, který vyplňuje lékař dítěte.

Seznam věcí, které je doporučeno mít na táboře najdete zde: seznam věcí

Odjezd z tábora v sobotu 23.7.2022
Z tábora se budeme vracet společně opět vlakem. Příjezd do Nymburka na nádraží je naplánován na 15:53 (do Prahy hl. n. ve 14:30). Pokud byste si Vaše děti potřebovali vyzvednout už v Bechyni na tábořišti, dejte nám prosím vědět. Individuálně se s Vámi domluvíme.

Pokud nás ještě neznáte, určitě si o tom, kdo jsme, můžete přečíst více informací tady na našich webových stránkách, případně zde najdete krátké zprávy spolu s fotografiemi z posledních dvou táborů: Tábor 2020, Tábor 2021

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR
ZDRAVOTNÍ FORMULÁŘE
SEZNAM VĚCÍ
PLAKÁT NA TÁBOR

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás