RoyalFest 2020

vedoucí

RoyalFest se jako každý rok uskutečnil ve Valašském Meziříčí (,,ValMez“) 31.1.  – do 2. 2. 2020. Po dlouhé a náročné čtyřhodinové cestě vlakem z Nymburka do už zmiňovaného ValMezu, jsme se šli zaregistrovat do apoštolské církve (AC). Jako každý účastník RoyalFestu jsme měli gumové náramky, tentokrát byly bílé s nápisem ,, #božíinfluencer, což bylo letošní téma RoyalFestu. Před začátkem programu jsme si ještě zahráli pár her. Náplní programu byla kapela Boží děcka a slovo měl Tomáš Hasmanda z AC ValMez. Poté jsme byli ubytováni v domů dětí a mládeže (DDM), kde jsme si poslechli příběh z misie mezi indiány od Romana Lacha.

Druhý den nám začal snídaní v DDM. Po ranním ztišení nás čekali bezva semináře. Potom následovaly báječné workshopy, tentokrát bylo na výběr ze žonglování, tance, praporů, divadla, kreativního tvoření a hry po městě. Přesunuli jsme se do AC, kde nám zahrály kapely Alt 43, Workship vision a  Spot.light. Slovo měl Pavel Trefný z Prahy.

Třetí den začal balením věcí a přesunem do AC. Kde nás čekala bohoslužba. Zahrála nám kapela Timothy, slovo měl Lukáš Walach z Oldřichovic a už jsme museli běžet na vlak. Opět jsme absolvovali dlouhou cestu vlakem, ale zpříjemnili jsme si to jídlem.

Myslím si že si to naše osmičlená výprava užila a můžeme se těšit na další Royalfest.

FOTOGRAFIE Z ROYALFESTU

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás