Ringoturnaj 2019

vedoucí

Ringoturnaj je největší akce českého Royal Rangers, na kterou jezdí mnoho hlídek z celé ČR. My jsme se tam letos vypravili již po několikáté a bojovali o dobré umístění (i když samozřejmě není důležité vyhrát, ale vyhrát si).

V průběhu ringoturnaje jsme tedy hráli, jak nejlépe jsme to uměli. Zahráli si všechny naše věkové kategorie 🙂

Nakonec v ringu nejlépe dopadl 1 náš tým z kategorie AR a 1 tým z kategorie ER, kteří skončili na pátém až osmém místě. A složený tým z hráčů z několika hlídek v kategorii SR skončil na druhém místě ze čtyř 🙂

Další soutěž, která byla na ringoturnaji byl Ranger roku. Soutěžilo se v pěti disciplínách. Stavba stanu, běh na sto metrů, zapálení ohně, vázání uzlů a biblické znalosti. Za naši hlídku soutěžili dva týmy, jeden za kategorii AR a druhý za kategorii ER.

AR
ER

Oba dva týmy soutěžili čestně a dali do toho všechno. Nakonec se nám podařilo být úspěšní v kategorii ER, vše jsme zvládli dobře a nakonec se stali šampióny a získali putovní pohár!

Probíhali také doprovodně programy, kde jsme měli úspěchy především ve stolních hrách. Velká část z nás si také vyzkoušela zajímavý doprovodný program, který pro nás připravila 15. ph RR.

Důležitou součástí každého ringoturnaje jsou také duchovní programy. Každý den jsme zpívali chvály a dozvídali se nové věci o Bohu spolu s ostatními účastníky, kterých bylo opravdu hodně 🙂

Fotky z ringoturnaje

Web ringoturnaje

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás