Ringoturnaj 2018

vedoucí

I letos se naše hlídka zúčastnila Ringoturnaje. A dosáhli jsme skvělých výsledků! Jeden tým Adventure se probojoval až do boje o třetí místo, který vyhrál a tak jsme mohli slavit náš největší úspěch. Náš velitel se svým týmem Dinosaurů (tým složený z velitelů tří hlídek, který hrál za 49. ph. Praha) vybojoval 1. místo v kategorii Senior Ranger, stejně tak jako Káťa v kategorii Ranger Kids, která hrála se 4 kamarády s 35. ph. Praha, takže jsme nakonec každý ochutnal kousek dortu, který se dostává za první místo:-)

Během turnajů si všichni mohli vyzkoušet nové věci na doprovodných programech. Byli tu rafty, praky, stolní hry od Mindoku a spoustu dalších věcí, takže si každý našel něco, co ho bavilo. Když nějaký účastník splnil účast na deseti doprovodných programech, dostal odměnu.

Zpestřením byla soutěž Ranger roku. Zde soutěžili tříčlenné týmy. Od nás z hlídky jeden tým z kategorie Adventure a jeden z kategorie Discovery. Soutěžilo se v pěti disciplínách. Štafetový běh na 100 m, rozdělání ohně, uzlování, stavba stanu a bibliké znalosti. Všechny týmy statečně bojovali, nicméně nakonec se ani jeden tým z naší hlídky nestal Rangerem roku 2018.

Téma Ringoturnaje bylo radost, a tak jsme slyšeli hodně slovíček o Bohu na toto téma. Taky jsme si zazpívali plno chval na večerních programech rozdělených na věkové kategorie.

Stránky Ringoturnaje zde

Fotografie

 

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás