První schůzka roku 2023/24

vedoucí

S koncem prázdnin a začínající školní docházkou začíná také dvanáctý rok působení naší hlídky v Nymburce. Letos se budeme stejně jako loni scházet každý pátek od 16 do 18 hodin na adrese Komenského 1254, Nymburk.

Zajímá tě, jaké změny nás letos oproti loňsku čekají? Kdo bude tvým novým vedoucím? Nebo jsi u nás ještě nebyl a hledáš partu kamarádů, s kterými si užiješ legraci, zapadneš a budeš se mezi nimi cítit dobře? Moc rádi přivítáme každého ve věku od pěti do patnácti let (předškoláky a žáky základní školy) do jedné z našich věkových kategorií.

Kdo jsme, čemu se věnujeme a co na schůzkách očekávat se můžete podrobněji dozvědět na stránce tohoto webu O nás. Náš tým pro tento školní rok odhalíme po první schůzce, prozatím můžeme alespoň prozradit, že většina vedoucích bude s radostí pokračovat i letos a do týmu se přidá i pár nových. Všechny nás spojuje touha sloužit dětem, učit je, jak se chovat k sobě i k ostatním, vést je k samostatnosti, povídat jim o Bohu a vytvořit s nimi skvělou partu, kde se bude moct každý cítit jako doma.

Rádi bychom vás pozvali, abyste s námi tento školní rok začali již první schůzkou, která proběhne v pátek 22. 9. 2023 od 16:00 na adrese Komenského 1254, Nymburk. Moc se těšíme na všechny staré i nové členy, všechny, kdo by se k nám rádi přidali. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na našem mailu: 34ph@royalrangers.cz

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás