První dvě schůzky za námi!

vedoucí

Tak jsme zpět, po prázdninách jsme zas zahájili naše schůzky. Na prvních dvou schůzkách už se stalo tolik věcí. Discovery Rangers už prý stihli odcestovat kamsi do Afriky, kde se setkali se zkušeným domorodcem (jehož jméno je ale tak domorodé, že jsem si ho nezapamatovala 🙂 ), který je poprosil o pomoc s ochranou vesnice. Discovery samozřejmě jako správní odvážní členové naší hlídky souhlasili, že pomůžou.

Ranger Kids zas navštívil tajemný cestoval, který už byl ale v důchodu, trápil ho ovšem jeden nedořešený případ. Kdysi se prý v džungli setkal s domorodým kmenem Hutu, který mu dal obrázek s pokladem. Cestovatel už ale nikdy neměl příležitost se tam vrátit. Hledal někoho, kdo by se do džungle podíval za něj, tak nikdo neváhal a Ranger Kids si udělali pasy a do džungle odletěli.

Co se dělo u Adventure Rangers je dodnes záhadou, slyšela jsem o nějaké dobrodružné cestě plné zajímavých úkolů, šifer a tajemství. Snad nám za nějakou dobu svá tajemství odhalí 🙂

Těšíme se na další schůzky a doufáme, že nás v tom nenecháte a přidáte se, abyste spolu s námi mohli zažívat dobrodružství, ale zároveň se naučit nejen, jak fungují šifry nebo si vyzkoušet jaké to je spát pod širákem, ale i zapadnout do skvělé party lidí a zjistit, že ve všem nemusíte být sami, ale můžete mít kamarády, se kterými je nejen legrace, ale nechybí ani důvěra a ochota pomoci.

Video z první schůzky
Fotky z první schůzky a z druhé schůzky

Ranger Kids
Discovery Rangers
Adventure Rangers

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás