Oslava 10 let od založení hlídky!!!

vedoucí

Přátelé, je to neuvěřitelné, ale naše hlídka už v Nymburce funguje celých 10 let!!!

Toto výročí jsme samozřejmě nemohli ponechat bez povšimnutí, a tak jsme připravili velkou oslavu. Zvaní byli nejen současní členové naší hlídky, ale i všichni minulí vedoucí či děti, kamarádi, prostě všichni, kteří s naší hlídkou měli nebo stále mají něco společného. Je nám totiž jasné, že právě díky našim minulým vedoucím tu letos stojíme i my a naše hlídka dál úspěšně funguje.

Oslava proběhla 4. června 2022 od dvou odpoledne. Začali jsme několika workshopy pro děti, hrál se fotbálek a pingpong a dospělí měli možnost si popovídat. Následně nás naši moderátoři Bety a Michal provedli dalším programem. Nechybělo poděkování minulým i současným vedoucím, písničky s dětmi, dort, spoustu jídla a různé vtipné soutěže. Většina dětí si také vyzkoušela orientační běh plný zajímavých šifer či lanové atrakce v parku.

Večer nás čekaly vtipné soutěže se současnými vedoucími, při kterých jste mohli naše vedoucí vidět při abnormálních činnostech jako rozdělávání sušenky bez rukou nebo ohmatávání chodidel :-). Všechno to samozřejmě byla legrace a všichni se při tom pořádně nasmáli. Nakonec jsme si sedli ven, poslechli si slovíčko od Karla a poté zalezli do svých spacáčků.

Ráno nás čekala royalovská bohoslužba, na které jsme s dětmi zahráli scénky, hráli chvály, měli slovo a zařídili všechny ty věci, které se na bohoslužbě dělají. Kdo chtěl, mohl po bohoslužbě zůstat na odpolední grillování.

Kdo už teď litujete, že jste se oslavy nezúčastnil, pojďte se podívat alespoň na fotografie, většina z nich je profesionálně vyfocená od Dorky: https://eu.zonerama.com/34phrr/Album/8481840

A pokud si s námi rádi zavzpomínáte na uplynulých deset let, tak zde je video: https://www.youtube.com/watch?v=rQVTM5lnxlk

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás