O meč krále Aslana

veronika

Letní stanový tábor naší přední hlídky se bude konat od soboty 19. do soboty 26. července 2014 v Soběšíně na břehu řeky Sázavy. Prohlédněte si náš leták na tábor. Tábor je otevřený i pro nečleny 34. přední hlídky Royal Rangers. S dotazy ohledně tábora se na nás můžete obracet mailem na 34ph@royalrangers.cz nebo na čísle 603 800 891 (Karel Marek).

 

Zde je seznam věcí, které budou potřebovat účastníci letního tábora.

 

Každý účastník při příjezdu na tábor musí táborové zdravotnici (Martina Vlčková) odevzdat vyplněné tři zdravotní formuláře:

Zdravotní karta je informační dotazník o případných nemocech dítěte a o lécích, které dítě pravidelně užívá. Vyplňujte ho prosím s velkou pečlivostí.

Prohlášení o bezinfekčnosti

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě je dokument, který musí vyplnit a potvrdit lékař Vašeho dítěte. Jeho platnost je jeden kalendářní rok. Pokud Vám lékař pro Vaše dítě vystavoval tento posudek již pro jiný účel (např. škola v přírodě, kurzy plavání atp.), lze ho použít pro potřeby našeho tábora. Po skončení tábora Vám posudek vrátíme, abyste ho mohli případně použít i později. Pozor, platnost potvrzení nesmí končit před 26. 7. 2014 (poslední den tábora).

 

Doprava na tábor (z tábora) bude probíhat dvěma způsoby: buď individuálně autem, nebo společně vlakem (v ceně tábora není zahrnuta cena dopravy na tábor/z tábora).

Popis cesty na tábořiště: Soběšín se nachází nedaleko Českého Šternberku. Od Nymburka je vzdálen asi 60 km, cesta autem trvá asi 1 hodinu a 15 minut. Tábořiště je na druhé straně řeky, než leží obec. V Soběšíně je most, který lze přejet autem. Za mostem je dobré auto zaparkovat a pokračovat pěšky lesní cestou podél řeky proti proudu (doleva) až na tábořiště. Podrobný popis cesty lze nalézt na: http://www.sobesin.cz/kde_nas_najdete.php

 

Přihláška na tábor 2014

Zdravotní formuláře

Seznam věcí

Fotogalerie z tábora

19.7. 2014

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás