Není doktor jako Doktor – letní tábor 2020

vedoucí

Čeká nás další letní tábor, tentokrát od 18. do 25. července 2020. Není doktor jako Doktor. Kdo je záhadný Doktor a kam nás zavede? Přidej se k nám a pomoz nám to vypátrat, zažiješ týden plný dobrodružství, zábavy a přátelství.

Tábor bude na tábořišti u Bechyně. Cena tábora pro členy hlídky je 1700 Kč a pro ostatní 1900 Kč. V ceně je zahrnuto jídlo pětkrát denně i ubytování v podsadových stanech, každý účastník si též odveze táborové tričko. Tábor je otevřený pro děti od 6 do 15 let, každý den nás čeká velká hra v týmech, výborné jídlo, táborák, písně, zábava a mnoho dalšího. Přihlašovat se můžete do vyčerpání kapacity (40 dětí) a to vyplněním přihlášky a odevzdáním buď osobně do rukou Karla Marka na některé z našich schůzek nebo zasláním na mail: 34ph@royalrangers.cz. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat na našem mailu (34ph@royalrangers.cz) nebo na telefoním čísle: 603 800 891 (Karel Marek-velitel tábora).

ODJEZD
Odjezd na tábor bude společným autobusem. Sraz všech účastníků tábora je v sobotu 18. 7. v 8.45 před budovou KS Nymburk na adrese Komenského 1254 v Nymburce.

PŘÍJEZD
Příjezd z tábora bude vlakem v sobotu 25. 7. do Nymburka hl. n. v 15.49. (Příjezd vlaku do Prahy hl. n. je ve 14.27. Pokud si budete chtít dítě vyzvednout v Praze, je nutné, abyste nám tuto informaci sdělili včas a dítě si vyzvedli na nástupišti ihned při příjezdu vlaku. Vzhledem k navazujícímu spoji do Nymburka není možné s dětmi na nádraží v Praze čekat.)

Tento rok to bude již náš osmý tábor, krátké zprávy spolu s fotografiemi z posledních dvou táborů najdete zde: Tábor 2018, Tábor 2019

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR

SEZNAM POTŘEBNÝCH VĚCÍ (POZOR, není zde napsáno prostěradlo, rouška a sobotní oběd, který je také potřeba mít s sebou!)

ZDRAVOTNÍ FORMULÁŘE 

PLAKÁT NA TÁBOR

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás