Na pomoc!

vedoucí

Všichni jsme se úspěšně vrátili z našeho misionářského tábora. Sice trošku unavení, ale zato nadšení a o krůček dál k tomu stát se misionáři.

Každý byl rozdělen do dvou týmů. Jeden tým byl podle věku, tedy Kids, Discovery, Adventure girls a Adventure boys. V těchto týmech jsme si povídali každý tým o jedné zemi: Peru, Severní Korea, Somálsko a Palestina. Pod vedením našich skvělých vedoucích jsme si tu vyzkoušeli vařit na ohni, spát pod širákem a jiné věci. Jak to v naší zemi funguje jsme poté prezentovali krátkou scénkou u táboráku.

Všichni jsme také byli v jedné misijní organizaci, kde už byli jak ti nejmladší, tak ti nejstarší z nás. Za svou misijní organizaci jsme bojovali o odpoledních etapovkách a také o celodenním výletě, který byl poprvé na raftech, z čehož jsme byli moc nadšení.

Celý tábor jsme si užili nejen díky hrám, ale také díky večerním programům, kde se zpívaly chvály, vedoucí měli slovíčka o Bohu a dokonce k nám jednou přijel pán z misijní organizace Adra a vyprávěl nám o Severní Korey.

Velký potlesk také patří našim kuchařkám, které skvěle vařily a dokonce se nebály pustit do meruňkových knedlíků nebo do langošů.

Těšíme se zase za rok!

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás