Legoprojekt 2015

veronika

Fotogalerie:

Legoprojekt 2015 – přípravy

Legoprojekt 2015 – 1. den

Legoprojekt 2015 – 2. den

Legoprojekt 2015 – 3. den

Legoprojekt 2015 – slavnostní otevření legoměsta

Legoprojekt 2015 – rozebírání stavebnic

———————————————————————————————————————————

Od středy 11. do soboty 14. března 2015 pořádá naše přední hlídka za podpory Církve bratrské v Benátkách nad Jizerou a za podpory Křesťanského společenství v Nymburce akci s názvem LEGOPROJEKT. Akce proběhla poprvé v loňském roce a měla velký úspěch. Podívejte se na fotografie.

Zde najdete několik základních informací ke konání LEGOPROJEKTU v Nymburce v roce 2015 a plakát:

Kde a kdy Legoprojekt probíhá?

Legoprojekt probíhá v prostorách sboru Církve Křesťanská společenství v Nymburce na adrese Komenského 1254 od středy 11. do soboty 14. března 2015 a to takto:

Od středy 11. do pátku 13. března v době od 16 do 19 hodin probíhá stavba legového města.

V sobotu od 16 hodin proběhne veřejné slavnostní otevření legového města.

 

Může se Legoprojektu zúčastnit kdokoliv? Jak se na Legoprojekt přihlásit?

Legoprojektu se mohou zúčastnit děti ve věku od 6 do 12 let. Protože počet dětí je omezený, je nutné se na akci předem přihlásit mailem na adrese 34ph@royalrangers.cz  nebo na čísle 603 800 891. Při přihlašování uvádějte prosím jméno a příjmení dítěte, datum narození dítěte a telefonní kontakt na rodiče.

 

Jak Legoprojekt probíhá?

Přihlášené děti stavějí ve třech dnech (středa, čtvrtek a pátek) od 16 do 19 hodin legové město. Ideální je, když je dítě přihlášeno k účasti na všechny tři dny, aby se mohlo podílet od začátku do konce na vytváření konceptu i na realizaci legového města. Pokud zůstanou volná místa, budou obsazena dětmi, které se mohou zúčastnit jen některý z uvedených dnů. Děti jsou rozděleny do skupinek po čtyřech a pod vedením instruktorů stavějí z připravených tématických stavebnic či volných kostek jednotlivé prvky (vozidla, vlaky, domy…), které jsou poté umístěny do modelu města.

Každý den asi v polovině programu děti dostanou svačinu a bude pro ně připraven krátký biblický příběh s aplikací do života.

 

Co mají mít děti s sebou?

Dětem stačí mít s sebou pouze přezůvky. V prostorách, kde akce probíhá, je koberec, na který se nechodí v botách. Na svačinky a pro pití, které mají děti k dispozici po celou dobu programu, si děti chodí do jiného patra. Aby se nemusely stále přezouvat, je dobré, aby měly přezůvky.

 

Kde získáme tolik lego kostiček?

Všechny kostičky a stavebnice lego si zapůjčíme od Církve bratrské. Více informací o historii, fungování a cílech Legoprojektu si můžete přečíst na www.cb.cz/legoprojekt.

 

Kolik to stojí?

Účast na legoprojektu je zcela zdarma. Legoprojekt není reklamní akcí firmy LEGO, ani ho firma LEGO žádným způsobem nepodporuje.

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás