Až na vrchol!

vedoucí

Máme za sebou výpravu, ve které jsme měli za cíl zdolat vrchol nově objevené hory R34 s výškou 8034 m n. m. Vrchol se rozhodly zdolat tři státy: Itálie, Nepál a USA, které mezi sebou soutěžily, kdo bude na vrcholu první. Po zjištění důležitých informací, jsme se všichni dostali do základního tábora, kde jsme se pořádně najedli a představili se ostatním státům.

Další den ráno, už jsme se bez váhání vydali zdolat vrchol. Každý horolezec musel prokázat, že dokáže spolupracovat se svým týmem, že je v dobré fyzické kondici a že ví, jak se zachovat v obtížných situacích, kdy je špatná viditelnost nebo při špatném kroku hrozí pád laviny. Nakonec se ale všem státům podařilo vrchol zdolat, a tak jsme se radostně vraceli zpět domů s vědomím, že byla naše výprava úspěšná.

Při této výpravě jsme se také naučili, že každý horolezec musí něco obětovat, aby se na vrchol své hory dostal, že k tomu také potřebuje vytrvalost a že je důležité zvolit si správný cíl, kam má stoupat.

Fotografie z víkendovky

Video z víkendovky

Schůzky

Komenského 1254, Nymburk
vždy v pátek
od 16 do 18 h
Rádi mezi námi přivítáme všechny děti ve věku od 5 do 15 let a je možné se přidat kdykoliv během roku.
Pokud se chcete o nás dozvědět více nebo své dítě přihlásit do Royal Rangers, můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Kontaktujte nás